Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Zielony Gaj - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 190 000 zł218 700 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w Zielonym Gaju gmina Janów Na sprzedaż malowniczo położone siedlisko o imponującej powierzchni 21,87 ha, zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Sołdany

Sołdany(Zielony Gaj + 2 km)

55 000 zł1 025 m² 53,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam działki budowlane w miejscowości Sołdany w rozmiarach 1000-1400 m2, ceny od 50zł za m2, oraz Działkę budowlaną 95/1 położoną w centrum Spytkowa o powierzchni 2555 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Marcinowa Wola

Marcinowa Wola(Zielony Gaj + 19 km)

580 000 zł10 385 m² 55,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta bezpośrednia. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa! Działka budowlana o powierzchni 10385m 2 , położona w miejscowości Marcinowa Wola, w województwie warmińsko-mazurskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna uzbrojona Orzechowo

Orzechowo(Zielony Gaj + 24 km)

118 690 zł913 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 913 m 2 położona kompleksie 7 działek budowlano-rekreacyjnych o powierzchni od 913 m 2 do 1730 m 2 w miejscowości Orzechowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sokolany

Sokolany(Zielony Gaj + 16 km)

60 000 zł2 100 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

*** przestronna działka na kolonii wsi*** okolice sokółki *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Sokolany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Górkło

Górkło(Zielony Gaj + 23 km)

65 000 zł3 028 m² 21,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podaj swoją cenę a może się dogadamy. Właściciel, złożył wniosek o Warunki Zabudowy na każdą z działek, co daje potencjalnemu nabywcy możliwość realizacji swoich planów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Orło

Orło(Zielony Gaj + 22 km)

71 400 zł1 785 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jeśli szukasz działki budowlanej w okolicach Rynu położonej w spokojnej okolicy to idealnie trafiłeś! Prezentujemy Państwu kompleks działek położonych w miejscowości Orło, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana z linią brzegową Szymonka

Szymonka(Zielony Gaj + 24 km)

2 699 000 zł9 640 m² 279,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Nowe warunki cenowe ograniczona pula działek Cena standardowa: 3 199 000 zł Cena na obecnym etapie: 2 699 000 zł* *(obowiązuje do momentu sprzedaży łącznie trzech działek w kompleksie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Upałty

Upałty(Zielony Gaj + 8 km)

75 000 zł1 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia! Działka o powierzchni 1200 m 2 (oznaczona na mapie) , położona w Upałtach, powiat giżycki, gmina Giżycko. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Jakunówko

Jakunówko(Zielony Gaj + 13 km)

475 000 zł64 909 m² 7,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren o łącznej pow. 6,4909 ha Jakunówko, gmina Pozezdrze Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej i pagórkowatej okolicy w sąsiedztwie dużego kompleksu leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kal

Kal(Zielony Gaj + 14 km)

136 500 zł803 m² 169,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż działka budowlana nad jeziorem święcajty półwysep kal - gm. Węgorzewo Działka o powierzchni 803 m2; kształt działki: trójkąt; wymiary działki: ok. 50m x ok. 32m x ok.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij